Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎃 Halloweensky box Tajomné dobroty 365g
Uchmatnúť limitku
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Akcie
Akcie
, Strana 6
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
318
položiek celkom
Výpis produktov
NUTIVA Zmes mandlí a lieskových orechov v horkej čokoláde - Tubus 400g
17,40 €
Jednotková cena:
43,50 € / 1 kg
Do košíka
0138
NUTIVA Banány v horkej čokoláde - Tubus 150g
7,90 €
Jednotková cena:
52,67 € / 1 kg
Do košíka
0132
Akcia
Zachráň ma
ZIAJA Blokátor potenia roll on pre mužov 60ml
3,06 €
Jednotková cena:
51 € / 1 l
Do košíka
0086
-20% | LYO20
FARMLAND LyoFruit - mango a dračie ovocie 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
0046
NUTIVA Para orechový krém s makom 190g
8,32 €
Jednotková cena:
43,79 € / 1 kg
Do košíka
4565
NUTIVA Jemný arašidový krém 790g
10,10 €
Jednotková cena:
12,78 € / 1 kg
Do košíka
4553
BIO
CHOCOLATES FROM HEAVEN BIO ryžová vegan čokoláda 42% 100g
4,91 €
Jednotková cena:
49,10 € / 1 kg
Do košíka
3397
BIO
CHOCOLATES FROM HEAVEN BIO horká čokoláda s čučoriedkami 72% 100g
5,54 €
Jednotková cena:
55,40 € / 1 kg
Do košíka
3394
BIO
Najvýhodnejšie
18,99 €
–7 %
BIO Ryžová kaša s malinami a jahodami MEGA PACK 4x250g
17,65 €
Jednotková cena:
17,65 € / 1 kg
Do košíka
2114
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink MALINA - ANANÁS - MANGO 100g
5,99 €
Jednotková cena:
59,90 € / 1 kg
Do košíka
8409
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink ČUČORIEDKA - JAHODA - VIŠŇA 100g
6,29 €
Jednotková cena:
62,90 € / 1 kg
Do košíka
8406
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink MANGO 100g
5,25 €
Jednotková cena:
52,50 € / 1 kg
Do košíka
8403
Novinka
NUTIVA Kešu WW240 500g
9,98 €
Jednotková cena:
19,96 € / 1 kg
Do košíka
8349
NUTIVA Zmes orechov a brusníc v mliečnej čokoláde 300g
9,78 €
Jednotková cena:
32,60 € / 1 kg
Do košíka
8328
NUTIVA Zmes orechov a brusníc v horkej čokoláde 300g
10,17 €
Jednotková cena:
33,90 € / 1 kg
Do košíka
8325
-20% | LYO20
NUTIVA Cherry paradajky sušené mrazom 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
8149
NUTIVA Červená šošovica celá 5kg
17,75 €
Jednotková cena:
3,55 € / 1 kg
Do košíka
7996
NUTIVA Fazuľa adzuki 5kg
19,88 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 kg
Do košíka
7993
NUTIVA Fazuľa mungo 5kg
23,79 €
Jednotková cena:
4,76 € / 1 kg
Do košíka
7990
BIO
NUTIVA BIO 5 zrnné vločky 300g
1,64 €
Jednotková cena:
5,47 € / 1 kg
Do košíka
7837
NUTIVA Čokoládová Romanca Box 600g
29,90 €
Jednotková cena:
49,83 € / 1 kg
Do košíka
7831
NUTIVA Čokoládové kamienky 200g
3,05 €
Jednotková cena:
15,25 € / 1 kg
Do košíka
7813
NUTIVA Creamy Box 770g (Green)
29,90 €
Jednotková cena:
38,83 € / 1 kg
Do košíka
7765
NUTIVA Gurman Box 850g (Green)
39,90 €
Jednotková cena:
46,94 € / 1 kg
Do košíka
7762
NUTIVA Choco Nut Box 850g (Green)
39,90 €
Jednotková cena:
46,94 € / 1 kg
Do košíka
7759
NUTIVA Fruity Nut Box 850g
39,90 €
Jednotková cena:
46,94 € / 1 kg
Do košíka
7756
NUTIVA Sweet Box 900g
39,90 €
Jednotková cena:
44,33 € / 1 kg
Do košíka
7753
NUTIVA Crunch Box 650g
29,90 €
Jednotková cena:
46 € / 1 kg
Do košíka
7750
NUTIVA Jačmenné vločky 300g
1,19 €
Jednotková cena:
3,97 € / 1 kg
Do košíka
7726
BIO
NUTIVA BIO Ražné vločky 300g
1,09 €
Jednotková cena:
3,63 € / 1 kg
Do košíka
7717
NUTIVA BIO Ovsené vločky bezlepkové 300g
3,49 €
Jednotková cena:
11,63 € / 1 kg
Do košíka
7714
Akcia
Zachráň ma
4,79 €
–34 %
FREEE Zmes biela bez lepku 1kg
3,14 €
Jednotková cena:
3,14 € / 1 kg
Do košíka
7276
Akcia
Zachráň ma
2,59 €
–8 %
AGROKARPATY Študentský čaj na dobrú pamäť 40g
2,37 €
Jednotková cena:
59,25 € / 1 kg
Do košíka
7180
Akcia
Zachráň ma
SEMIX Bezlepkový ovsený hrnček s naklíčenou quinoou, jablkami a škoricou 70g
0,57 €
Jednotková cena:
8,14 € / 1 kg
Do košíka
6676
NUTIVA Mandle, lieskové orechy a kokosové kocky v mliečnej čokoláde - Tubus 450g
15,56 €
Jednotková cena:
34,58 € / 1 kg
Do košíka
0137
NUTIVA Mandle v čokoláde so škoricou - Tubus 450g
16,25 €
Jednotková cena:
36,11 € / 1 kg
Do košíka
0136
NUTIVA Pražené mandle v bielej a mliečnej čokoláde s mletou kávou - Tubus 250g
10,21 €
Jednotková cena:
40,84 € / 1 kg
Do košíka
0135
NUTIVA Kešu v čokoláde a slanom karameli - Tubus 150g
6,38 €
Jednotková cena:
42,53 € / 1 kg
Do košíka
0130
NUTIVA Kokosové kocky v čokoláde - Tubus 200g
8,19 €
Jednotková cena:
40,95 € / 1 kg
Do košíka
0129
NUTIVA Mandle v škorici a čokoláde - Tubus 200g
8,89 €
Jednotková cena:
44,45 € / 1 kg
Do košíka
0128
Akcia
Zachráň ma
2,75 €
–22 %
MISTRAL Zelený čaj Sencha 30g
2,13 €
Jednotková cena:
71 € / 1 kg
Do košíka
0083
-20% | LYO20
FARMLAND LyoFruit mix Premium - jahody, višne, čučoriedky 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
0045
Akcia
Zachráň ma
2,84 €
–20 %
NOMINAL Celozrnná múka špaldová jemne mletá 1000g
2,26 €
Jednotková cena:
2,26 € / 1 kg
Do košíka
5793
Akcia
Zachráň ma
4,72 €
–22 %
ZIAJA Rodinný šampón levanduľový na mastné vlasy 500ml
3,68 €
Jednotková cena:
7,36 € / 1 l
Do košíka
5290
Tip
NUTIVA Arašidové hrudky s karamelovou čokoládou a morskou soľou - Tubus 150g
8,02 €
Jednotková cena:
53,47 € / 1 kg
Do košíka
4982
Akcia
BIO
Zachráň ma
2,81 €
–19 %
BIO kukuričný škrob AMYLON 200g
2,25 €
Jednotková cena:
11,25 € / 1 kg
Do košíka
4170
Najvýhodnejšie
65,74 €
–20 %
TOP SET sušeného ovocia 6kg
52,59 €
Jednotková cena:
8,77 € / 1 kg
Do košíka
2123
BIO
Najvýhodnejšie
18,99 €
–4 %
BIO Pohánková kaša s banánom a kakaom MEGA PACK 4x250g
18,17 €
Jednotková cena:
18,17 € / 1 kg
Do košíka
2117
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 6 z 6.
1
6
318
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz