Vernostný program

Ahoj, Nutivák,

v prvom rade sa chceme poďakovať, že máš záujem o vernostný program. Aj vďaka skvelým ľuďom ako si ty, môžeme neustále napredovať a prinášať zdravé dobroty do mnohých domácností. 

Chceš byť medzi vernými? Stačí sa zaregistrovať a pred každým ďalším nákupom sa prihlásiť do svojho účtu. Nákup kvalitných a chutných produktov môže byť ešte výhodnejší.

Aké výhody ponúka vernostný program?

1) Zapamätané údaje

Tvoje fakturačné a doručovacie údaje uložíme bezpečne v pozadí. Už nebudeš musieť dookola vypisovať údaje = ušetríš kopec času. A čo je ďalšie plus, budeš mať k dispozícii celú históriu nákupov.

2) Vernostné zľavy

Verných zákazníkov čakajú lákavé zľavy, ktoré poskytneme na tovar podľa výšky tvojho obratu v tabuľke. Zľava bude automaticky platiť na všetky nákupy v budúcnosti. Suma obratu sa počíta za posledných 12 mesiacov.

tabulka-vernostny-program copy

3) Súťaže pre verných

Vďaka vernostnému programu môžeš súťažiť o zaujímavé ceny. Napríklad dvakrát za rok budeme žrebovať výhercu o nákup zdarma v hodnote do 50€. O všetkých súťažiach ťa budeme informovať.

4) O novinkách sa dozvieš ako prvý

Nové produkty pre teba zobrazíme na e-shope o 3 dni skôr. Nutivácke dobroty si tak môžeš uchmatnúť pred tým, ako sa o nich dozvedia ostatní. Nemusíme ani hovoriť, že niektoré sa míňajú rýchlosťou blesku :)


Neváhaj a využi možnosť registrovať sa. Odmeny čakajú na teba!


S láskou, 

Tvoja Nutiva

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz