O nás

Príbeh sme začali písať veľmi dávno. Všetko začalo averziou na bežné potraviny preplnené éčkami. Spoločne sme sa pustili do spoznávania samotnej výroby potravín, importu, exportu a vzdelávania v oblasti poľnohospodárstva, ekonomiky a marketingu.

Milujeme cestovanie a dobrodružstvo. Precestovali sme takmer celý svet a ochutnali rôzne typy jedál. Jedli sme lacné jedlo pripravené na uliciach aj tie najlepšie špeciality. Ver, že aj taká navonok obyčajná paradajka chutí inak u nás ako napríklad v Chorvátsku či Thajsku.

A práve to nás viedlo k snahe vyberať pre zákazníkov to najlepšie a najchutnejšie jedlo. Skvelé chute a vône z celého sveta chceme priniesť priamo na tvoj tanier.

Spojili sme príjemné s užitočným a z nášho nadšenia pre kvalitné a zdravé potraviny vznikol e-shop Nutiva.sk, v ktorom nájdeš široké spektrum produktov zdravej výživy, potravín v BIO kvalite, raw jedla, výživových doplnkov a mnoho ďalšieho.

Budúcnosť planéty nám nie je ľahostajná. Odpad poctivo triedime, tovar balíme do použitých krabíc, používame papierové pásky a minimum plastov. Sme aj bez obalu. Potraviny na váhu balíme do recyklovateľného papiera a s láskou posielame.

Začali sme skromne v malom skladíku. Nedávno sme sa presťahovali do nových priestorov, pretože ti chceme priniesť maximálny zážitok z dobrých potravín. Halu zdieľame s baliarňou Apeka v Prešove, ktorá nám balí väčšinu surovín. Vďaka tomu máme plnú kontrolu nad balením. Sme si tak istí, že sa k tebe dostanú potraviny v 100% kvalite. Dôležité je pre nás dobro na všetkých frontoch.

collage

ČO PRE NÁS NUTIVA ZNAMENÁ? 

Nutričné hodnoty - s nami máš pod kontrolou.

Ušetríte - pretože za to najlepšie netreba veľa platiť.

Trvanlivé - naše potraviny sa nekazia do druhého dňa. Kvalitu neustále kontrolujeme a podľa možností zvyšujeme.

I - štíhle a pekné, rovnako ako tvoja postava, po jedení produktov od nás. 

Výnimočnosť - pretavená do produktov či prístupu. S nami nemôže predávať hocikto. Tovar, ktorý na eshop nutiva.sk pridáme, nám musí chutiť a musí byť dobrý. Inak tu nemá miesto. 

Absolútna jednoduchosť - v tíme nás je len pár, no máme skúsenosti s riadením projektov a myslíme, že aj dobré nastavené procesy. Tak napríklad produkty dnes objednané môžete mať zajtra na obed či večeru.

S láskou,

Tvoja Nutiva

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz