Ak si praješ nakupovať v CZK, zmeň menu vpravo hore.

O nás

Príbeh sme začali písať veľmi dávno. Začalo to akousi averziou na bežné potraviny preplnené éčkami. Klinec do pomyselnej rakvy bežne dostupnej výživy zatĺkli správy o používaní chemikálií v potravinách, čo „v preklade“ znamená zarobiť čo najviac a vynaložiť na to čo najmenšie úsilie.

A tak sme sa spoločne pustili do spoznávania samotnej výroby potravín, importu, exportu a vzdelávania sa v oblasti poľnohospodárstva, ekonomiky a marketingu.

Milujeme cestovanie a dobrodružstvo. Precestovali sme takmer celý svet a ochutnali rôzne typy jedál, jedli lacné jedlo pripravené na uliciach, aj tie najlepšie špeciality. Ver, že aj taká navonok obyčajná paradajka chutí inak u nás ako napríklad v Chorvátsku či Thajsku.

A práve to nás viedlo k snahe vyberať pre zákazníkov to najlepšie a najchutnejšie jedlo. Skvelé chute a vône z celého sveta teraz chceme priniesť priamo na Váš tanier.

Spojili sme príjemné s užitočným a z nášho nadšenia pre kvalitné a zdravé potraviny vznikol e-shop Nutiva.sk, v ktorom nájdeš široké spektrum produktov zdravej výživy, potravín v bio kvalite, raw jedla, výživových doplnkov a mnoho ďalšieho.

Čo pre nás Nutiva znamená? 

 

Nutričné hodnoty - s nami máš pod kontrolou.

Ušetríte - pretože za to najlepšie netreba veľa platiť.

Trvanlivé - naše potraviny sa nekazia do druhého dňa. Kvalitu neustále kontrolujeme a podľa možností zvyšujeme.

I - štíhle a pekné, rovnako ako tvoja postava, po jedení produktov od nás.

Výnimočnosť - pretavená do produktov či prístupu. S nami nemôže predávať hocikto. Tovar, ktorý na eshop nutiva.sk pridáme, nám musí chutiť a musí byť dobrý. Inak tu nemá miesto.

Absolútna jednoduchosť. V tíme nás je len pár, no máme skúsenosti s riadením projektov a myslíme, že aj dobré nastavené procesy. Tak napríklad produkty dnes objednané môžete mať zajtra na obed či večeru.

 

S láskou,

Tvoja Nutiva

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.