Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎃 Halloweensky box Tajomné dobroty 365g
Uchmatnúť limitku
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Akcie
Akcie
, Strana 5
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
318
položiek celkom
Výpis produktov
NUTIVA Vlašské orechy v horkej čokoláde 200g
7,64 €
Jednotková cena:
38,20 € / 1 kg
Do košíka
7519
NUTIVA Mandle jadrá plátky 500g
9,85 €
Jednotková cena:
19,70 € / 1 kg
Do košíka
7477
NUTIVA Kešu orechy pražené solené so šupkou 500g
9,19 €
Jednotková cena:
18,38 € / 1 kg
Do košíka
7465
NUTIVA Ananás natural plátky 500g
15,30 €
Jednotková cena:
30,60 € / 1 kg
Do košíka
7429
Akcia
Zachráň ma
4,79 €
–36 %
FREEE Samokypriaca zmes biela bez lepku 1kg
3,05 €
Jednotková cena:
3,05 € / 1 kg
Do košíka
7273
NUTIVA Lyofilizované jahody a lyofilizované maliny v mix čokoláde - Tubus 400g
19,10 €
Jednotková cena:
47,75 € / 1 kg
Do košíka
0140
NUTIVA Lyofilizované jahody v mliečnej čokoláde - TUBUS 150g
8,89 €
Jednotková cena:
59,27 € / 1 kg
Do košíka
0131
NUTIVA Brusnice presladené jablkovou šťavou 500g
7,90 €
Jednotková cena:
15,80 € / 1 kg
Do košíka
0030
NUTIVA Kešu krém jemný 190g
6,89 €
Jednotková cena:
36,26 € / 1 kg
Do košíka
4032
BONITAS BIO Penguin Fruits Strawberry Gummies 50g
2,42 €
Jednotková cena:
48,40 € / 1 kg
Do košíka
8155
Akcia
Zachráň ma
8,25 €
–70 %
GymBeam Arašidové maslo chrumkavé 900g
2,45 €
Jednotková cena:
2,72 € / 1 kg
Do košíka
8056
Akcia
Zachráň ma
Jack Link´s Protein Bar Original 22,5g
1,79 €
Jednotková cena:
79,56 € / 1 kg
Do košíka
8041
NUTIVA Lyofilizované jahody v horkej čokoláde - Tubus 150g
6,99 €
Jednotková cena:
46,60 € / 1 kg
Do košíka
8014
NUTIVA Cukor trstinový práškový 500g
2,59 €
Jednotková cena:
5,18 € / 1 kg
Do košíka
8008
Nutiva Pšeno 5kg
12,14 €
Jednotková cena:
2,43 € / 1 kg
Do košíka
7999
NUTIVA Zmes orechov s medom a morskou soľou - Kešu a Arašidy 200g
3,55 €
Jednotková cena:
17,75 € / 1 kg
Do košíka
7948
BIO
BONITAS BIO Penguin Fruits Ovocné kúsky - Marhuľa 20g
2,99 €
Jednotková cena:
149,50 € / 1 kg
Do košíka
7930
NUTIVA Kešu solené s údenou príchuťou 500g
11,75 €
Jednotková cena:
23,50 € / 1 kg
Do košíka
7846
NUTIVA Biele & Karamelové Pohladenie Box 600g
19,90 €
Jednotková cena:
33,17 € / 1 kg
Do košíka
7828
NUTIVA Arašidové hrudky v bielej čokoláde 200g
5,50 €
Jednotková cena:
27,50 € / 1 kg
Do košíka
7822
NUTIVA Kešu orechy pražené s BBQ korením a chilli 200g
5,99 €
Jednotková cena:
29,95 € / 1 kg
Do košíka
7696
Akcia
Zachráň ma
2,46 €
–25 %
KOLATCH TUBA - Proteín a jahody 45g
1,83 €
Jednotková cena:
40,67 € / 1 kg
Do košíka
7690
NUTIVA Mandle lúpané 500g
8,56 €
Jednotková cena:
17,12 € / 1 kg
Do košíka
7648
NUTIVA Pistácie pražené solené 200g
5,02 €
Jednotková cena:
25,10 € / 1 kg
Do košíka
7591
NUTIVA Mandle v mliečnej čokoláde 200g
6,19 €
Jednotková cena:
30,95 € / 1 kg
Do košíka
7570
NUTIVA Mandle v horkej čokoláde 200g
7,48 €
Jednotková cena:
37,40 € / 1 kg
Do košíka
7564
NUTIVA Kešu orechy v slanom karameli s kakaom 200g
4,03 €
Jednotková cena:
20,15 € / 1 kg
Do košíka
7543
NUTIVA Arašidy s medom a morskou soľou Premium 200g
2,34 €
Jednotková cena:
11,70 € / 1 kg
Do košíka
7516
NUTIVA Brusnice v mliečnej čokoláde 200g
6,35 €
Jednotková cena:
31,75 € / 1 kg
Do košíka
7507
NUTIVA Čokoládové kúsky biele 500g
18,81 €
Jednotková cena:
37,62 € / 1 kg
Do košíka
7441
Akcia
Zachráň ma
GymBeam Proteínový croissant s kakaovou náplňou 50g
2,08 €
Jednotková cena:
41,60 € / 1 kg
Do košíka
7336
Akcia
BIO
Zachráň ma
4,91 €
–32 %
CHOCOLATES FROM HEAVEN BIO ryžová biela vegan čokláda s malinami 39% 100g
3,31 €
Jednotková cena:
33,10 € / 1 kg
Do košíka
6976
BIO
CHOCOLATES FROM HEAVEN BIO horká čokoláda 72% 100g
4,91 €
Jednotková cena:
49,10 € / 1 kg
Do košíka
6964
BIO
CHOCOLATES FROM HEAVEN BIO biela čokoláda 32% 100g
4,91 €
Jednotková cena:
49,10 € / 1 kg
Do košíka
6922
NUTIVA Lyofilizované maliny v mliečnej čokoláde - Tubus 150g
9,84 €
Jednotková cena:
65,60 € / 1 kg
Do košíka
6595
NUTIVA Zmes orechov a višní v horkej čokoláde - Tubus 250g
12,09 €
Jednotková cena:
48,36 € / 1 kg
Do košíka
0134
NUTIVA Lyofilizované maliny v horkej čokoláde - Tubus 150g
8,47 €
Jednotková cena:
56,47 € / 1 kg
Do košíka
0133
Akcia
Zachráň ma
ZIAJA Ochranné telové mlieko s argánovým olejom 400ml
4,91 €
Jednotková cena:
12,28 € / 1 l
Do košíka
5269
NUTIVA Kokosový krém 190g
4,39 €
Jednotková cena:
23,11 € / 1 kg
Do košíka
4559
NUTIVA Mandľový krém jemný 190g
6,89 €
Jednotková cena:
36,26 € / 1 kg
Do košíka
4026
BIO
Najvýhodnejšie
18,99 €
–14 %
BIO Detská kaša Lion Lauv MEGA PACK 4x250g
16,15 €
Jednotková cena:
16,15 € / 1 kg
Do košíka
2267
NUTIVA Zmes orechov a hrozienok v mliečnej čokoláde 300g
9,46 €
Jednotková cena:
31,53 € / 1 kg
Do košíka
8331
NUTIVA Brusnice celé (Kľukva) 500g
7,49 €
Jednotková cena:
14,98 € / 1 kg
Do košíka
8131
NUTIVA Pekanové orechy karamelizované s medom 200g
5,89 €
Jednotková cena:
29,45 € / 1 kg
Do košíka
7981
NUTIVA Pšeno 500g
1,30 €
Jednotková cena:
2,60 € / 1 kg
Do košíka
7957
NUTIVA Paradajky sušené 200g
3,50 €
Jednotková cena:
17,50 € / 1 kg
Do košíka
7912
NUTIVA Želé Banánky v horkej čokoláde 200g
5,25 €
Jednotková cena:
26,25 € / 1 kg
Do košíka
7819
NUTIVA Premium Nut Cream Box 1,14kg (Green)
44,90 €
Jednotková cena:
39,39 € / 1 kg
Do košíka
7768
BIO
NUTIVA BIO Pohánkové vločky bezlepkové 300g
2,39 €
Jednotková cena:
7,97 € / 1 kg
Do košíka
7720
NUTIVA Pekanové orechy so škoricou a morskou soľou 200g
5,83 €
Jednotková cena:
29,15 € / 1 kg
Do košíka
7585
NUTIVA Lieskové orechy v horkej čokoláde 200g
6,51 €
Jednotková cena:
32,55 € / 1 kg
Do košíka
7552
NUTIVA Hrozienka v mliečnej čokoláde 200g
6,35 €
Jednotková cena:
31,75 € / 1 kg
Do košíka
7528
NUTIVA Lieskové orechy jadrá 500g
14,45 €
Jednotková cena:
28,90 € / 1 kg
Do košíka
7474
NUTIVA Lyofilizované jahody a sušené banány v mix čokoláde - Tubus 400g
16,99 €
Jednotková cena:
42,47 € / 1 kg
Do košíka
0139
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 48 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 5 z 6.
1
5
6
318
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz