Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎃 Halloweensky box Tajomné dobroty 365g
Uchmatnúť limitku
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Akcie
Akcie
, Strana 4
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
318
položiek celkom
Výpis produktov
NUTIVA Čínska zmes Delight mix 200g
3,33 €
Jednotková cena:
16,65 € / 1 kg
Do košíka
7510
NUTIVA Arašidy wasabi 200g
2,72 €
Jednotková cena:
13,60 € / 1 kg
Do košíka
7501
NUTIVA Kešu v bielej čokoláde s vanilkou a kokosom 200g
8,08 €
Jednotková cena:
40,40 € / 1 kg
Do košíka
7120
NUTIVA Kešu v horkej čokoláde 200g
6,49 €
Jednotková cena:
32,45 € / 1 kg
Do košíka
7117
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované broskyne v prášku 100g
6,99 €
Jednotková cena:
69,90 € / 1 kg
Do košíka
3333
BIOSAURUS Gumené cukríky sladké 80g
2,60 €
Jednotková cena:
32,50 € / 1 kg
Do košíka
8137
-20% | LYO20
NUTIVA Cola krúžky - sušené mrazom 50g
3,99 €
Jednotková cena:
79,80 € / 1 kg
Do košíka
8062
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované brusnice celé 100g
13,49 €
Jednotková cena:
134,90 € / 1 kg
Do košíka
8038
NUTIVA Šošovica červená celá 500g
1,99 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 kg
Do košíka
7960
NUTIVA Kukurica pražená solená s príchuťou chilli 250g
2,58 €
Jednotková cena:
10,32 € / 1 kg
Do košíka
7921
NUTIVA Mango Exclusive 500g
12,99 €
Jednotková cena:
25,98 € / 1 kg
Do košíka
7849
NUTIVA Pekanové orechy v mliečenej čokoláde a kakau 200g
6,75 €
Jednotková cena:
33,75 € / 1 kg
Do košíka
7816
-20% | LYO20
NUTIVA Žele krúžky - sušené mrazom 50g
3,49 €
Jednotková cena:
69,80 € / 1 kg
Do košíka
7627
NUTIVA Sezam lúpaný 1kg
6,49 €
Jednotková cena:
6,49 € / 1 kg
Do košíka
7612
NUTIVA Slnečnica trojfarebná 200g
4,67 €
Jednotková cena:
23,35 € / 1 kg
Do košíka
7594
NUTIVA Marhule v horkej čokoláde 200g
7,06 €
Jednotková cena:
35,30 € / 1 kg
Do košíka
7576
NUTIVA Mandle v slanom karameli 200g
6,15 €
Jednotková cena:
30,75 € / 1 kg
Do košíka
7573
NUTIVA Chia semienka 500g
5,72 €
Jednotková cena:
11,44 € / 1 kg
Do košíka
7459
NUTIVA Hrozienka zlaté 500g
4,49 €
Jednotková cena:
8,98 € / 1 kg
Do košíka
7456
NUTIVA Hrozienka 500g
3,50 €
Jednotková cena:
7 € / 1 kg
Do košíka
7447
Akcia
Zachráň ma
7,14 €
–24 %
NUTIVA Arašidy pražené solené Premium 1kg
5,40 €
Jednotková cena:
5,40 € / 1 kg
Do košíka
7312
NUTIVA Kešu v mliečnej čokoláde 200g
6,19 €
Jednotková cena:
30,95 € / 1 kg
Do košíka
7111
NUTIVA Mandle pražené solené lúpané 500g
9,28 €
Jednotková cena:
18,56 € / 1 kg
Do košíka
7060
SEMIX Snack 2GO špalda s čokoládou 30g
0,70 €
Jednotková cena:
23,33 € / 1 kg
Do košíka
6682
FARMLAND Sport mix - zmes orechov a sušeného ovocia Premium 200g
2,61 €
Jednotková cena:
13,05 € / 1 kg
Do košíka
0123
FARMLAND Lyofilizované maliny v horkej čokoláde Premium 150g
7,26 €
Jednotková cena:
48,40 € / 1 kg
Do košíka
0120
NUTIVA Arašidový krém chrumkavý 390g
5,95 €
Jednotková cena:
15,26 € / 1 kg
Do košíka
4020
Svačinka - študentská zmes FARMLAND 200g
2,84 €
Jednotková cena:
14,20 € / 1 kg
Do košíka
2378
Vitality mix - nuts & berries FARMLAND 200g
3,56 €
Jednotková cena:
17,80 € / 1 kg
Do košíka
2375
Najvýhodnejšie
23,38 €
–15 %
NUTIVA MINI PACK sušeného ovocia 2kg
19,87 €
Jednotková cena:
9,94 € / 1 kg
Do košíka
2126
BIO
BIO Ryžová kaša s malinami a jahodami BONITAS 250g
4,75 €
Jednotková cena:
19 € / 1 kg
Do košíka
1691
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizovaný ananás v prášku 100g
8,39 €
Jednotková cena:
83,90 € / 1 kg
Do košíka
8212
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované banány v prášku 100g
5,25 €
Jednotková cena:
52,50 € / 1 kg
Do košíka
8209
BIOSAURUS Gumené cukríky kyslé 80g
2,60 €
Jednotková cena:
32,50 € / 1 kg
Do košíka
8140
Akcia
Zachráň ma
8,25 €
–40 %
GymBeam Arašidové maslo jemné 900g
4,91 €
Jednotková cena:
5,46 € / 1 kg
Do košíka
8059
NUTIVA Fazuľa mungo 500g
2,59 €
Jednotková cena:
5,18 € / 1 kg
Do košíka
7945
Akcia
Zachráň ma
3,39 €
–30 %
NUTIVA Mandle s medom a chilli 200g
2,37 €
Jednotková cena:
11,85 € / 1 kg
Do košíka
7558
NUTIVA Pistácie nepražené nesolené 500g
11,65 €
Jednotková cena:
23,30 € / 1 kg
Do košíka
7492
NUTIVA Čokoládové kúsky tmavé Premium 500g
14,10 €
Jednotková cena:
28,20 € / 1 kg
Do košíka
7444
NUTIVA Makadamové orechy pražené na sucho, solené 200g
9,98 €
Jednotková cena:
49,90 € / 1 kg
Do košíka
7123
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované červené ríbezle 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6718
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované černice 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6715
NUTIVA Lyofilizované jahody v bielej čokoláde s jogurtom - Tubus 150g
7,87 €
Jednotková cena:
52,47 € / 1 kg
Do košíka
6598
OVOCŇÁK ovocné plátky jablko-hruška 20g
1,71 €
Jednotková cena:
85,50 € / 1 kg
Do košíka
0015
NUTIVA Arašidový krém jemný 390g
5,95 €
Jednotková cena:
15,26 € / 1 kg
Do košíka
4017
BIO
BONITAS Joy snack - BIO zmes orechov a ovocia 60g
1,49 €
Jednotková cena:
24,83 € / 1 kg
Do košíka
1054
NUTIVA Kešu orechy s medom a morskou soľou 200g
4,75 €
Jednotková cena:
23,75 € / 1 kg
Do košíka
7954
NUTIVA Fazuľa adzuki 500g
2,09 €
Jednotková cena:
4,18 € / 1 kg
Do košíka
7942
NUTIVA box – Ovocný mix & čoko snack 160g
16,90 €
Jednotková cena:
105,62 € / 1 kg
Do košíka
7882
NUTIVA Jablkové chipsy 100g
3,28 €
Jednotková cena:
32,80 € / 1 kg
Do košíka
7858
NUTIVA Mandle solené s údenou príchuťou 500g
11,78 €
Jednotková cena:
23,56 € / 1 kg
Do košíka
7843
19,90 €
–4 %
NUTIVA Mliečna Symfónia Box 600g
19,05 €
Jednotková cena:
31,75 € / 1 kg
Do košíka
7834
NUTIVA Mandle natural 500g
7,19 €
Jednotková cena:
14,38 € / 1 kg
Do košíka
7651
NUTIVA Mandle tiramisu 200g
7,39 €
Jednotková cena:
36,95 € / 1 kg
Do košíka
7561
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 54 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 6.
1
4
6
318
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz