Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎃 Halloweensky box Tajomné dobroty 365g
Uchmatnúť limitku
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Akcie
Akcie
, Strana 3
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
318
položiek celkom
Výpis produktov
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované čučoriedky 130g
12,99 €
Jednotková cena:
99,92 € / 1 kg
Do košíka
8122
NUTIVA Japonská zmes Rigato mix 200g
3,33 €
Jednotková cena:
16,65 € / 1 kg
Do košíka
7537
NUTIVA Sušené plody goji 500g
8,90 €
Jednotková cena:
17,80 € / 1 kg
Do košíka
7498
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované višne 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6742
BIO
-20% | LYO20
BONITAS BIO Smoothie lyofilizované kúsky z banánu, čučoriedok a jogurtu 10g
1,61 €
Jednotková cena:
161 € / 1 kg
Do košíka
1042
BIO
-20% | LYO20
BONITAS BIO Penguin Fruits Jahoda 10g
2,05 €
Jednotková cena:
205 € / 1 kg
Do košíka
1039
-20% | LYO20
NUTIVA Mix lyofilizovaného ovocia SWEET 100g
11,98 €
Jednotková cena:
119,80 € / 1 kg
Do košíka
8107
-20% | LYO20
BONITAS BIO Smoothie kúsky MULTIPACK 50g
7,32 €
Jednotková cena:
146,40 € / 1 kg
Do košíka
7861
SEMIX Müsli srdiečka s pekanovými orechmi a javorovým sirupom 50g
0,76 €
Jednotková cena:
15,20 € / 1 kg
Do košíka
6655
Tip
FARMLAND Trail mix - zmes orechov a sušeného ovocia Premium 200g
2,61 €
Jednotková cena:
13,05 € / 1 kg
Do košíka
0124
FARMLAND Solené praclíky v mliečnej čokoláde Premium 150g
4,29 €
Jednotková cena:
28,60 € / 1 kg
Do košíka
0122
NUTIVA Pistáciový krém jemný 190g
10 €
Jednotková cena:
52,63 € / 1 kg
Do košíka
4029
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované čučoriedky v prášku 100g
10,50 €
Jednotková cena:
105 € / 1 kg
Do košíka
3336
NUTIVA Zázvor kocky 200g
4,15 €
Jednotková cena:
20,75 € / 1 kg
Do košíka
7600
NUTIVA Moruša čierna 200g
5,19 €
Jednotková cena:
25,95 € / 1 kg
Do košíka
7579
NUTIVA Kešu pražené solené 200g
3,90 €
Jednotková cena:
19,50 € / 1 kg
Do košíka
7546
NUTIVA Hrušky sušené 200g
3,20 €
Jednotková cena:
16 € / 1 kg
Do košíka
7531
OVOCŇÁK ovocné plátky jablko-jahoda 20g
1,71 €
Jednotková cena:
85,50 € / 1 kg
Do košíka
0012
NUTIVA Kešu krém s jahodami 190g
8,32 €
Jednotková cena:
43,79 € / 1 kg
Do košíka
4562
BIO
MCLLOYDS BIO Biosaurus syr 50g
1,19 €
Jednotková cena:
23,80 € / 1 kg
Do košíka
942
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované liči celé 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
8026
NUTIVA Joy Snack Box 330g
12,90 €
Jednotková cena:
39,09 € / 1 kg
Do košíka
7939
NUTIVA Želé Pomaranč v mliečnej čokoláde 200g
5,25 €
Jednotková cena:
26,25 € / 1 kg
Do košíka
7936
NUTIVA Ľan hnedý 1kg
2,99 €
Jednotková cena:
2,99 € / 1 kg
Do košíka
7609
Akcia
Zachráň ma
2,46 €
–25 %
KOLATCH TUBA - Dezertný krém s kakaom a kokosom 45g
1,83 €
Jednotková cena:
40,67 € / 1 kg
Do košíka
6910
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované čierne ríbezle 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6721
Tip
BIO
MCLLOYDS BIO Biosaurus morská soľ 50g
1,19 €
Jednotková cena:
23,80 € / 1 kg
Do košíka
449
Novinka
NUTIVA Kukurica pražená solená s BBQ korením 250g
2,58 €
Jednotková cena:
10,32 € / 1 kg
Do košíka
7918
NUTIVA Datle v horkej čokoláde so škoricou 200g
6,29 €
Jednotková cena:
31,45 € / 1 kg
Do košíka
7513
NUTIVA Papája kocky 500g
5,50 €
Jednotková cena:
11 € / 1 kg
Do košíka
7483
NUTIVA Kandizovaný ananás plátky 500g
5,95 €
Jednotková cena:
11,90 € / 1 kg
Do košíka
7462
NUTIVA Arašidy nesolené pražené na sucho 500g
3,50 €
Jednotková cena:
7 € / 1 kg
Do košíka
7435
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované marhule 100g
8,20 €
Jednotková cena:
82 € / 1 kg
Do košíka
6736
BIO
BIO Pohánková kaša s banánom a kakaom BONITAS 250g
4,75 €
Jednotková cena:
19 € / 1 kg
Do košíka
1692
NUTIVA Arašidy v mliečnej čokoláde 200g
3,79 €
Jednotková cena:
18,95 € / 1 kg
Do košíka
8017
NUTIVA Brusnice (Kľukva) 500g
5,28 €
Jednotková cena:
10,56 € / 1 kg
Do košíka
7654
-20% | LYO20
NUTIVA Žele červíky - sušené mrazom 50g
3,49 €
Jednotková cena:
69,80 € / 1 kg
Do košíka
7621
NUTIVA Pistácie lúpané natural 200g
9,75 €
Jednotková cena:
48,75 € / 1 kg
Do košíka
7588
NUTIVA Lieskové orechy v mliečnej čokoláde 200g
4,55 €
Jednotková cena:
22,75 € / 1 kg
Do košíka
7555
NUTIVA Pomelo kocky 500g
5,08 €
Jednotková cena:
10,16 € / 1 kg
Do košíka
7495
NUTIVA Pekanové orechy 500g
13,08 €
Jednotková cena:
26,16 € / 1 kg
Do košíka
7489
Akcia
Zachráň ma
3,90 €
–24 %
NUTIVA Arašidy pražené solené 500g
2,96 €
Jednotková cena:
5,92 € / 1 kg
Do košíka
7432
BIO
BONITAS Joy snack - Zmes solených pražených orechov 60g
1,49 €
Jednotková cena:
24,83 € / 1 kg
Do košíka
6958
BIO
BONITAS Joy snack - BIO Zmes kešu orechov a sušených brusníc 60g
1,49 €
Jednotková cena:
24,83 € / 1 kg
Do košíka
6946
NUTIVA Lieskovoorieškový krém 190g
7,60 €
Jednotková cena:
40 € / 1 kg
Do košíka
4568
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované mandarinky 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
8146
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované jablká so šupkou 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
8029
NUTIVA Arašidy v horkej čokoláde 200g
3,79 €
Jednotková cena:
18,95 € / 1 kg
Do košíka
8020
NUTIVA Sezam čierny 200g
2,20 €
Jednotková cena:
11 € / 1 kg
Do košíka
7915
NUTIVA Hruškové chipsy 100g
3,56 €
Jednotková cena:
35,60 € / 1 kg
Do košíka
7855
NUTIVA Ovsené vločky 300g
1,18 €
Jednotková cena:
3,93 € / 1 kg
Do košíka
7729
NUTIVA Mak modrý 1kg
6,18 €
Jednotková cena:
6,18 € / 1 kg
Do košíka
7618
NUTIVA Lieskové orechy 1kg
20,99 €
Jednotková cena:
20,99 € / 1 kg
Do košíka
7603
NUTIVA Hrozienka trojfarebné 200g
4,92 €
Jednotková cena:
24,60 € / 1 kg
Do košíka
7525
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 54 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 3 z 6.
1
3
6
318
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz