Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
🎃 Halloweensky box Tajomné dobroty 365g
Uchmatnúť limitku
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Mrazivý Október
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Lyo ovocie
Lyofilizované ovocie
, Strana 2
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
76
položiek celkom
Výpis produktov
BIO
-20% | LYO20
BONITAS BIO Penguin Fruits Jahoda 10g
2,05 €
Jednotková cena:
205 € / 1 kg
Do košíka
1039
-20% | LYO20
NUTIVA Mix lyofilizovaného ovocia SWEET 100g
11,98 €
Jednotková cena:
119,80 € / 1 kg
Do košíka
8107
-20% | LYO20
BONITAS BIO Smoothie kúsky MULTIPACK 50g
7,32 €
Jednotková cena:
146,40 € / 1 kg
Do košíka
7861
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované čučoriedky v prášku 100g
10,50 €
Jednotková cena:
105 € / 1 kg
Do košíka
3336
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované marhule 100g
8,20 €
Jednotková cena:
82 € / 1 kg
Do košíka
6736
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované čierne ríbezle 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6721
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované liči celé 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
8026
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované mandarinky 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
8146
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované jablká so šupkou 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
8029
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované broskyne v prášku 100g
6,99 €
Jednotková cena:
69,90 € / 1 kg
Do košíka
3333
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované brusnice celé 100g
13,49 €
Jednotková cena:
134,90 € / 1 kg
Do košíka
8038
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizovaný ananás v prášku 100g
8,39 €
Jednotková cena:
83,90 € / 1 kg
Do košíka
8212
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované banány v prášku 100g
5,25 €
Jednotková cena:
52,50 € / 1 kg
Do košíka
8209
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované červené ríbezle 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6718
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované černice 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
6715
-20% | LYO20
FARMLAND LyoFruit - mango a dračie ovocie 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
0046
-20% | LYO20
FARMLAND LyoFruit mix Premium - jahody, višne, čučoriedky 100g
9,98 €
Jednotková cena:
99,80 € / 1 kg
Do košíka
0045
-20% | LYO20
NUTIVA Lyofilizované jahody a sušené banány v mix čokoláde - Tubus 400g
16,99 €
Jednotková cena:
42,47 € / 1 kg
Do košíka
0139
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink MALINA - ANANÁS - MANGO 100g
5,99 €
Jednotková cena:
59,90 € / 1 kg
Do košíka
8409
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink ČUČORIEDKA - JAHODA - VIŠŇA 100g
6,29 €
Jednotková cena:
62,90 € / 1 kg
Do košíka
8406
Novinka
-20% | LYO20
NUTIVA Lyo smoothie drink MANGO 100g
5,25 €
Jednotková cena:
52,50 € / 1 kg
Do košíka
8403
-20% | LYO20
NUTIVA Cherry paradajky sušené mrazom 80g
9,98 €
Jednotková cena:
124,75 € / 1 kg
Do košíka
8149
Ovládacie prvky výpisu
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 2.
1
2
76
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz