Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Kúp Lyo Duo Mango, získaj 100g Lyo mix ZADARMO
Pozrieť AKCIU
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Facebook
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421919377467
tvoja@nutiva.sk
Reklamácie
Kontakt
Vernostný program
Blog
O nás
BIO cert.
Bezobal
Kariéra v Nutive
Všeobecné obchodné podmienky
Hodnotenia zákazníkov
Mapa serveru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Čoko návrat
Novinky
Zachráň tovar
Darčeky & boxy
Nutiva darčekové boxy
Orechy
Kešu
Slané
,
Natural
,
Sladké
Mandle
Slané
,
Natural
,
Sladké
,
Lúpané
Lieskovce
Natural
,
Sladké
Pistácie
Solené
,
Natural
,
Lúpané
Vlašské
Natural
,
Sladké
Arašidy
Slané
,
Natural
,
Sladké
Iné druhy
Makadamové
,
Para
,
Pekanové
,
Píniové orechy
Pražené
Lúpané
Zmesi
Sladké
,
Slané
,
Natural
V čokoláde
Maslá
Kokos
Sušené ovocie
Slivky
Marhule
Datle
Brusnice
Hrozienka
Mango
Figy
Pomelo
Banány
Exotické ovocie
Jablká a hrušky
Ananás
Lesné plody
Sušené brusnice
,
Arónia
,
Moruša
Ovocné zmesi
Kandizované ovocie
Ovocie v čokoláde
Lyo ovocie
Jahody
Mango
Maliny
Čučoriedky
Banány
Broskyne
Ananás
Višne
Iné lyo ovocie
Lyo ovocie v čokoláde
Mixy lyo ovocia
Lyo v prášku
Varenie a pečenie
Výhodné balenia
Sady
,
1 kg Balenia
,
5 kg Balenia
Múka
Bezlepková múka
,
Mandľová múka
,
Kokosová múka
Sladidlá
Cukor
,
Alternatívne sladidlá
,
Xylitol
,
Melasa
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Sušené ovocie
,
Orechy
,
Obilniny
,
Strukoviny
,
Semienka
,
Dochucovadlá
,
Iné (proteíny, múka, ...)
Raňajky
Vločky
Kaše
Puding
Orechové maslá
Sirupy
Med
Čaj
Sypané čaje
Brezová šťava
Müsli
Chia
Ľanové
Tekvicové
Slnečnicové
Konopné
Sezamové
Mak
Maškrty
Sladké maškrty
Slané pochúťky
Čokoláda
Tyčinky
Pre deti
Sušené mäso
Doplnky stravy
Super-potraviny
Jačmeň
,
Spirulina
,
Chlorella
,
Moringa
,
Maca
,
Sušené goji
,
Matcha a iné
Proteíny
Vitamíny a minerály
Energy a BCAA nápoje
Eko kozmetika
Eko drogéria
Prírodná kozmetika
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Varenie a pečenie
Varenie a pečenie
, Strana 2
Výhodné balenia
Múka
Sladidlá
Soľ
Zelenina
Korenie
Rastlinné oleje
Obilniny
Prísady na pečenie
Kakao a kokos
Mikro bylinky
Strukoviny
Konzervy
Cestoviny
Bujón
Semienka
Bez obalu
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
141
položiek celkom
Výpis produktov
NUTIVA Čokoládové kúsky tmavé Premium 500g
14,10 €
Jednotková cena:
28,20 € / 1 kg
Do košíka
7444
BIO
BIO Kokosové chipsy opekané BONITAS 250G
3,44 €
Jednotková cena:
13,76 € / 1 kg
Do košíka
4239
NUTIVA Arašidový krém jemný 390g
5,95 €
Jednotková cena:
15,26 € / 1 kg
Do košíka
4017
Tip
BIO
BIO Kokosová múka BONITAS 500g
1,87 €
Jednotková cena:
3,74 € / 1 kg
Do košíka
1679
NUTIVA Šošovica červená celá 500g
1,99 €
Jednotková cena:
3,98 € / 1 kg
Do košíka
7960
NUTIVA Fazuľa mungo 500g
2,59 €
Jednotková cena:
5,18 € / 1 kg
Do košíka
7945
NUTIVA Fazuľa adzuki 500g
2,09 €
Jednotková cena:
4,18 € / 1 kg
Do košíka
7942
Akcia
Zachráň ma
4,79 €
–36 %
FREEE Samokypriaca zmes biela bez lepku 1kg
3,05 €
Jednotková cena:
3,05 € / 1 kg
Do košíka
7273
BIO
BIO Ryža jazmínová červená BONITAS 500g
2,84 €
Jednotková cena:
5,68 € / 1 kg
Do košíka
6940
Tip
BIO
BONITAS BIO maca prášok 200g
7,50 €
Jednotková cena:
37,50 € / 1 kg
Do košíka
6152
NUTIVA Kokosový krém 190g
4,39 €
Jednotková cena:
23,11 € / 1 kg
Do košíka
4559
Kuracia Bujónka 200g
6,38 €
Jednotková cena:
31,90 € / 1 kg
Do košíka
4481
BIO
BIO Kokosové chipsy s kakaom BONITAS 250g
4,39 €
Jednotková cena:
17,56 € / 1 kg
Do košíka
4236
SAM MILLS Cestoviny z červenej šošovice vretená 250g
2,76 €
Jednotková cena:
11,04 € / 1 kg
Do košíka
4128
NOMINAL Ovsená kaša Nomina 300g
2,49 €
Jednotková cena:
8,30 € / 1 kg
Do košíka
3433
NOMINAL Pohánková kaša bezlepková Nomina 300g
3,02 €
Jednotková cena:
10,07 € / 1 kg
Do košíka
3430
BIO
BIO Kokosová múka BONITAS 250g
0,96 €
Jednotková cena:
3,84 € / 1 kg
Do košíka
2934
BIO
Najvýhodnejšie
32,37 €
–24 %
Balíček BIO Chlorella prášok 3+1 zdarma
24,28 €
Jednotková cena:
40,47 € / 1 kg
Do košíka
2090
BIO
BIO Tekvicový olej panenský BONITAS 250ml
7,24 €
Jednotková cena:
28,96 € / 1 l
Do košíka
1105
BIO
BIO Amarant BONITAS 500g
3,53 €
Jednotková cena:
7,06 € / 1 kg
Do košíka
190
NUTIVA Cukor trstinový práškový 500g
2,59 €
Jednotková cena:
5,18 € / 1 kg
Do košíka
8008
Nutiva Pšeno 5kg
12,14 €
Jednotková cena:
2,43 € / 1 kg
Do košíka
7999
NUTIVA Pšeno 500g
1,30 €
Jednotková cena:
2,60 € / 1 kg
Do košíka
7957
BIO
BioNebio Melasa trstinová nesírená 450g
4,09 €
Jednotková cena:
9,09 € / 1 kg
Do košíka
7105
Najvýhodnejšie
Ryža jazmínová FARMLAND 5kg
15,49 €
Jednotková cena:
3,10 € / 1 kg
Do košíka
6874
DRUID Vegánska nátierka medvedí cesnak s avokádom 100g
2,08 €
Jednotková cena:
20,80 € / 1 kg
Do košíka
0027
DRUID Vegánska nátierka brokolicová 100g
2,08 €
Jednotková cena:
20,80 € / 1 kg
Do košíka
0024
Mandľová múka FARMLAND 300g
4,36 €
Jednotková cena:
14,53 € / 1 kg
Do košíka
4368
BIO
BIO škoricový cukor AMYLON 20g
0,51 €
Jednotková cena:
25,50 € / 1 kg
Do košíka
4167
BIO
BIO citrónový cukor AMYLON 20g
0,50 €
Jednotková cena:
25 € / 1 kg
Do košíka
4164
BIO
BIO Jasmínová ryža BONITAS 500g
2,61 €
Jednotková cena:
5,22 € / 1 kg
Do košíka
3225
Akcia
Bez obalu
BIO
Zachráň ma
1,07 €
–10 %
BIO Ryža jazmínová BONITAS bez obalu
0,96 €
Jednotková cena:
9,60 € / 1 kg
Do košíka
3000
Tip
BIO
COUNTRY LIFE BIO Sirup agávový 250ml
5,05 €
Jednotková cena:
20,20 € / 1 l
Do košíka
2883
BIO
BIO Mandľová múka BONITAS 250g
6,20 €
Jednotková cena:
24,80 € / 1 kg
Do košíka
2342
BIO
BIO Trstinový cukor BONITAS 500g
1,84 €
Jednotková cena:
3,68 € / 1 kg
Do košíka
1772
BIO
BIO Ľan hnedý BONITAS 300g
1,46 €
Jednotková cena:
4,87 € / 1 kg
Do košíka
163
Novinka
BONITAS Bio konopné semienka 500g
8,98 €
Jednotková cena:
17,96 € / 1 kg
Do košíka
8310
BOŽSKÉ OŘÍŠKY Kokosový krém 390g
5,99 €
Jednotková cena:
15,36 € / 1 kg
Do košíka
8050
NUTIVA Paradajky sušené 200g
3,50 €
Jednotková cena:
17,50 € / 1 kg
Do košíka
7912
Xylitol – brezový cukor FARMLAND 500g
3,75 €
Jednotková cena:
7,50 € / 1 kg
Do košíka
7075
KARAVELA FISH PEAS Mexický vegánsky šalát 175g
4,03 €
Jednotková cena:
23,03 € / 1 kg
Do košíka
0034
NUTIVA Jemný arašidový krém 790g
10,10 €
Jednotková cena:
12,78 € / 1 kg
Do košíka
4553
INWEEK Microgreens set 2+2 Rukola 40g
4,15 €
Jednotková cena:
103,75 € / 1 kg
Do košíka
4523
INWEEK Microgreens set 2+2 Brokolica 40g
4,15 €
Jednotková cena:
103,75 € / 1 kg
Do košíka
4505
Hubová Bujónka 220g
5,60 €
Jednotková cena:
25,45 € / 1 kg
Do košíka
4487
SAM MILLS Kukuričné cestoviny vretená 500g
1,90 €
Jednotková cena:
3,80 € / 1 kg
Do košíka
4215
BIO
BIO Marhuľový puding bez lepku AMYLON 40g
1,39 €
Jednotková cena:
34,75 € / 1 kg
Do košíka
4200
BIO
BIO Jahodový puding bez lepku AMYLON 40g
1,39 €
Jednotková cena:
34,75 € / 1 kg
Do košíka
4188
BIO
BIO Biela fazuľa BONITAS 5kg
29,75 €
Jednotková cena:
5,95 € / 1 kg
Do košíka
3637
BIO
BIO Červená šošovica polená BONITAS 5kg
25,59 €
Jednotková cena:
5,12 € / 1 kg
Do košíka
3631
BIO
BIO Trstinový cukor BONITAS 5kg
17,26 €
Jednotková cena:
3,45 € / 1 kg
Do košíka
3625
BIO
GIROLOMONI BIO Cestoviny špagety semolinové 2,1mm 500g
2,80 €
Jednotková cena:
5,60 € / 1 kg
Do košíka
2790
BIO
Najvýhodnejšie
18,99 €
–7 %
BIO Ryžová kaša s malinami a jahodami MEGA PACK 4x250g
17,65 €
Jednotková cena:
17,65 € / 1 kg
Do košíka
2114
BIO
BONITAS BIO Marhuľové jadierka 250g
7,47 €
Jednotková cena:
29,88 € / 1 kg
Do košíka
0152
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 33 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 2 z 3.
1
2
3
141
položiek celkom
Hore
Vytvořil
Shoptet
| Design
Shoptak.cz