Užite si spolu s nami Deň detí v našom e-shope plnom zdravých a chutných dobrôt pre celú rodinu! 👪🎉

Napísali o nás

Rok 2018 bol pre Nutivu akýmsi impulzom. Impulzom dostať sa viac do povedomia ľudí a pripomenúť im ako chutia potraviny vypestované s láskou. Začali sme viac cestovať po Slovensku, navštevovať skvelé akcie a stretávať inšpirujúcich ľudí. 

Z VEGÁNSKYCH HODOV AŽ DO VIDEA

Na Vegánskych hodoch sme spoznali známu slovenskú vegánku Nikoletu Kováčovú. Nikoleta vystupuje pod prezývkou Surová dcérka. Má ambiciózne názory a jasnú predstavu. Všetko podáva na rovinu - “surovo”. Skrz svoj youtube kanál a blog prebúdza ľudí k uvedomelejšiemu životu. Nikoletinu húževnatosť môžeš vidieť vo videu nižšie.

Snímka obrazovky 2019-11-26 o 10.15.45

 

RAŇAJKY AKO Z ROZPRÁVKOVEJ KRAJINY

Krásna baba, bývalá športovkyňa, dnes sa venuje blogu a vegánskym jedlám v zdravom šate. Pracuje pre Dni zdravia a na rôznych podujatiach spojenými so zdravím. Zlatica Žárska je pre nás veľkým zhmotnením inšpirácie. Ak sa chceš vo svojich kulinárskych schopnostiach posunúť o level vyššie, pozri si Zlaticine raňajkové skvosty: pohánková kaša  a ovseno - maková kaša.

image4-2-1080x675

image1-4-1080x675

 

Materstvo spojené s úspešným foodblogom

Predstavujeme ti Elu Krídlovú. Povolaním pôrodná sestra. Momentálne na materskej dovolenke kúzli so synčekom chutné jedlá. Ela sa vie v kuchyni odviazať a svojimi výtvormi inšpiruje blogom mnoho slovenských gazdiniek. V spolupráci s Nutivou si Ela pripravila možno na oko obyčajný, no o to viac lahodnejší recept na polievku z červenej šošovice a pšena. 

9266826-1310x981

 

Keď vieme, že to má zmysel

Teší nás spoznávať krásne bytosti, akou je aj Majka Šimková. Majka je foodblogerka s veľkým srdcom a skvelými receptami. Blog Lapetite Mary v sebe spája tvorivý čas strávený v kuchyni pri chutnom a zdravom jedle. Presvedčia ťa dobroty z nutiváckej kokosovej múky  - kokosové koláče s jahodovým džemom a mrkvovo-kokosový koláčik.

IMG_2508-1140x1710

IMG_2137-1140x1710

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz