Užite si spolu s nami Deň detí v našom e-shope plnom zdravých a chutných dobrôt pre celú rodinu! 👪🎉

EKO myseľ

Matku Zem chránime malými krokmi a snažíme sa na dnešnú dobu pozerať zo širšieho uhla pohľadu. Po prvé si uvedomujeme a priznávame, že nemôžeme byť úplne bez obalu. Aj keď je stále najväčší dopyt na obalové produkty, šírime osvetu o udržateľnom spôsobe života ďalej. Chceme dať svetu viac a zanechať po sebe niečo zmysluplné.

Predávame s láskou a cítením

Dôležité sú pre nás dobre nastavené procesy a dobrý kolektív. Kolektív, ktorý má cit pre zákazníkov a ekologické zmýšľanie. Oceňujeme snahu zamestnancov. Ak sa zaujímajú o ekológiu a prichádzajú s novými nápadmi, tešíme sa. V tíme nás je len pár. Odpad poctivo triedime, objednávky balíme do použitých krabíc a pri balení balíčkov používame najmä papierové lepiace pásky. Potraviny po minimálnej trvanlivosti, no v bezchybnom stave radi posunieme ďalej útulkom, detským domovom a charitám. Ak vieš o niekom, kto potrebuje pomoc, budeme vďační za tvoju správu na tvoja@nutiva.sk.

EKO aj mimo kancelárie 

Ekologickému spôsobu života sme otvorení aj mimo kancelárie. Baví nás vzdelávať sa a učiť sa nové veci. Ak tvoje srdce baží po nových poznatkoch, odporúčame ti knihy Domácnosť bez odpadu a Život bez plastov. Vďaka týmto knihám sa nám podarilo znížiť odpad behom posledných mesiacov na jednu desatinu. Všetko, čo dnes máme vzišlo z prírody a chceme jej to vrátiť späť. Či už sme v práci alebo doma. Možno je to len jedna kvapka v mori, no za dobrý pocit to stojí, čo myslíš? 

Nutiva ide s dobou bezobalovou

O tom, ako znížiť množstvo odpadu a naučiť sa plávať v zero waste spôsobe života aj formou eshopu rozmýšľame už dlhšiu dobu. Prvá myšlienka vznikla na jednej z ciest za dodávateľom. Inšpiroval nás postojom k prírode a šetrným hospodárstvom. Plní nadšenia sme sa pustili do objavovania, študovania a získavania nových poznatkov. Výsledok je konečne tu. Nutiva ide s dobou bezobalovou. Pýtaš sa, ako môžeš nakúpiť na Nutive bez obalu? Zisti viac

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz