Ak si praješ nakupovať v CZK, zmeň menu vpravo hore.

Superpotraviny

Sú plné vitamínov, minerálov, antioxidantov a enzýmov. Superpotraviny z rôznych kútov sveta spájame v jednej kategórii. Sú pripravené oživiť jedálniček a priniesť zážitok.

Čo skrývajú superpotraviny?

Superpotraviny zaznamenávajú veľké trendy. Obsahujú všetko, čo naše telo potrebuje. Patria medzi alternatívnu medicínu. Každá superpotravina je zásobarňou živín a ochranných látok. Bohaté zloženie zabezpečuje dobrú fyzickú kondíciu a duševnú sviežosť. Veľké množstvo antioxidantov odstraňuje rakovinotvorné bunky. Superpotraviny posilňujú telo zvnútra i zvonku. Omladzujú pokožku a detoxikujú telo. Poďme sa spoločne pozrieť na trojicu úžasných superpotravín.

1. Goji -  červené zlato

Goji nazývame elixír mladosti. Malé guličky sa od nepamäti považujú za ovocie nesmrteľnosti. Majú sýto červenú farbu a sú veľké ako hrozienka. Chuťou pripomínajú niečo medzi brusnicou, jablkom a šípkou. V starovekej Číne bolo Goji cenným platidlom. Silu červeného zlata vieme prirovnať k 900 jablkám. Nás presvedčilo posilnením imunity, znížením tlaku a odbúraním stresu. A teba?

acai-bowl-3613793_1920

2. Chia - rýchla energia

Ďalšia skvelá superpotravina. V kategórii zaujala popredné miesto. Chia semienka pochádzajú z krajiny veľkých kontrastov. Z krásneho Mexika. Semienka ukrývajú mnoho legiend. Chia milovali aztézki bojovníci pre silu a vytrvalosť. Vládali tak behať dlhé vzdialenosti a bojovať. Vráťme sa do súčasnosti a vychutnajme si chia - eufóriu ako praví bojovníci. Semienka uvoľnujú do tela energiu postupne. Zároveň znižujú krvný tlak a starajú sa o krásnu pokožku.

healthy-2523816_1920

3. Zelené superpotraviny

Zelené superpotraviny sú našou vášňou. Vášňou užívať si plnohodnotný život. So zdravým telom i duchom. Všetko sa začína kvalitnou surovinou. Zelené potraviny potvrdzujú pravidlo. Žiadne pridané látky. Iba čistá príroda. Zelená krv preniká do každej bunky a povzbudzuje telo zvnútra. Zelený jačmeň posilňuje imunitu. Chlorella pôsobí ako čistiaca kefa. Spirulina ponúka telu bohatý zdroj bielkovín. Maca povzbudzuje sexuálnu túžbu.

fit-1905733_1920

Keby človek vedel, akú silu má príroda, dávno by zabudol na všetky tabletky. 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.