Ak si praješ nakupovať v CZK, zmeň menu vpravo hore.

Nutiva a COVID-19

Štát vyhlásil krízovú situáciu, zatvoril školy, letiská, zakázal verejné podujatia a podľa nás je len otázkou času, kedy budeme mať v krajine núdzový stav. Pozorne sledujeme situáciu aj za hranicami Slovenska a myslíme si, že sa najbližšie dni nezastavíme. Ako sme sa na korona vírus pripravili?

Zamestnanecká kontrola 

V nutiváckom sklade sa denne pohybuje len 5 ľudí. Spolu s kuriérmi a dodávateľmi máme denne v práci kontakt s menej ako 10. ľuďmi. Každý si musí pred príchodom vydenzifikovať ruky a nasadiť ochranné rúško. Ruky si umývame vždy pred a po balení potravín bez obalu. Čistotou sa snažíme minimalizovať vonkajšie vplyvy a pristupovať k vzniknutej situácii maximálne zodpovedne. Riziko šírenia vírusu sme minimalizovali a je určite menšie, ako v akomkoľvek obchode. Môžeme ti garantovať, že potraviny k tebe domov prídu v poriadku. 

111457786_xl

 

Zvyšujeme zásoby 

Situácia ohľadom korona vírusu dáva poriadne zabrať aj nášmu skladu. Denne sa snažíme doplňovať zásoby, kontaktovať výrobcov a byť pre zákazníkov k dispozícii. Pri predaji potravín na váhu sme za posledný týždeň zaznamenali nárast o 250% oproti bežnému obdobiu. Ľudia si bežne objednávajú 10 kíl ryže, 5 kíl šošovice, 5 kíl pohánky či 1 kg chia semienok. Preto dávame do predaja aj celé kartóny a vrecia potravín. Na trvanlivých potravinách je TOP výhoda dlhá záruka. Nemusíš sa ponáhľať so spotrebou a domáce zásoby ťa budú sprevádzať aj 2 roky. 

80017078_s

 

Objednávanie online vs. nakupovanie v supermarketoch

 Nakupovanie v supermarketoch hodnotíme ako rizikové. Vo veľkých obchodoch ťa bude pri nákupe sprevádzať klíma. Klíma cirkuluje ten istý vzduch a môže vyprchovať čiastočky vírusov a baktérií na zákazníkov. Ak predsa len obchod klímu nemá, je veľká šanca, že sa dostaneš do kontaktu s infikovaným človekom. Nakupovanie online je bezpečnejšie. Celý nákup k tebe domov prinesie kuriér. Pozor, aj tu treba byť opatrný a držať si od kuriéra dostatočný odstup. Ak budeš pristupovať zodpovedne, riziko nákazy je minimálne.

59922762_xl

 

BEZPEČNÉ doručenie - len kuriérom A PLATBOU VOPRED

Predĺžili sme čas, ktorý denne strávime vybavovaním objednávok a snažíme sa "balíkový ošiaľ" čo najlepšie a najrýchlejšie zvládať. Kvôli mimoriadnej situácii dočasne pozastavujeme platbu dobierkou a výdaj tovaru cez zásielkoňu. Až do odvolania doručujeme objednávky len kuriérom. Aktuálne máme priemernú dobu dodania balíka približne 1,5 dňa. Predpokladáme však, že sa doba dodania bude predĺžovať nakoľko nám dodávatelia nestíhajú dodávať potraviny.  Preto treba byť trpezlivý a prihliadať na vzniknutú situáciu. V prípade akýchkoľvek otázok sme tu kedykoľvek pre teba. Kontaktuj nás na tvoja@nutiva.sk alebo na telefónnom čísle +421919377467.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.