Ak si praješ nakupovať v CZK, zmeň menu vpravo hore.

Nutiva a COVID-19

Ako sme sa na korona vírus pripravili?

Zamestnanecká kontrola 

V nutiváckom sklade sa denne pohybuje len 5 ľudí. Spolu s kuriérmi a dodávateľmi máme denne v práci kontakt s menej ako 10. ľuďmi. Každý si musí pred príchodom vydenzifikovať ruky a nasadiť ochranné rúško. Ruky si umývame vždy pred a po balení potravín bez obalu. Čistotou sa snažíme minimalizovať vonkajšie vplyvy a pristupovať k vzniknutej situácii maximálne zodpovedne. Riziko šírenia vírusu sme minimalizovali a je určite menšie, ako v akomkoľvek obchode. Môžeme ti garantovať, že potraviny k tebe domov prídu v poriadku. 

111457786_xl

 

Zvyšujeme zásoby 

Situácia ohľadom korona vírusu dáva poriadne zabrať aj nášmu skladu. Denne sa snažíme doplňovať zásoby, kontaktovať výrobcov a byť pre zákazníkov k dispozícii. Pri predaji potravín na váhu sme zaznamenali nárast o 250% oproti bežnému obdobiu. Ľudia si bežne objednávajú 10 kíl ryže, 5 kíl šošovice, 5 kíl pohánky či 1 kg chia semienok. Preto dávame do predaja aj celé kartóny a vrecia potravín. Na trvanlivých potravinách je TOP výhoda dlhá záruka. Nemusíš sa ponáhľať so spotrebou a domáce zásoby ťa budú sprevádzať aj 2 roky. 

80017078_s

 

Objednávanie online vs. nakupovanie v supermarketoch

Nakupovanie v supermarketoch hodnotíme ako rizikové. Vo veľkých obchodoch ťa bude pri nákupe sprevádzať klíma. Klíma cirkuluje ten istý vzduch a môže vyprchovať čiastočky vírusov a baktérií na zákazníkov. Ak predsa len obchod klímu nemá, je veľká šanca, že sa dostaneš do kontaktu s infikovaným človekom. Nakupovanie online je bezpečnejšie. Celý nákup k tebe domov prinesie kuriér. Pozor, aj tu treba byť opatrný a držať si od kuriéra dostatočný odstup. Ak budeš pristupovať zodpovedne, riziko nákazy je minimálne.

59922762_xl

 

BEZPEČNÉ doručenie 

Predĺžili sme čas, ktorý denne strávime vybavovaním objednávok a snažíme sa "balíkový ošiaľ" čo najlepšie a najrýchlejšie zvládať. Aktuálne máme priemernú dobu dodania balíka približne 1,5 dňa. Predpokladáme však, že sa doba dodania bude predĺžovať nakoľko nám dodávatelia nestíhajú dodávať potraviny. Preto treba byť trpezlivý a prihliadať na vzniknutú situáciu. V prípade akýchkoľvek otázok sme tu kedykoľvek pre teba. Kontaktuj nás na tvoja@nutiva.sk alebo na telefónnom čísle +421919377467.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.